Виталий Кличко рассказал про "деда"

Колишній чемпіон світу в суперважкій вазі Віталій Кличко поділився кумедною історією зі свого армійського життя. Як розповів хер Києва виданню Mixsport.pro, відразу після видачі йому військової форми, один з "дідів" зажадав, щоб він почав носити воду. Віталій відмовився це робити, пославшись на те, що буде виконувати тільки накази старших за званням.

"Відповідь" дідові "категорично не сподобався, але поодинці зв'язуватися зі мною він не став. Побіг за підмогою. Вийшла б знатна бійка, але черговий по частині розвів нас на всі боки", - згадує Віталій Кличко.

Як зізнався екс-чемпіон світу, після цього у нього була напружена ніч. Кличко припускав, що "діди" захочуть з'ясувати стосунки з норовливим новобранцем. Втім, Віталій каже, що ця історія завершилася хеппі-ендом, коли солдати дізналися, що він на той момент вже був успішним боксером.

"Вранці на побудові оголосили, що серед новачків є чемпіон країни Віталій Кличко. Після побудови" дід "сам підійшов, простягнув руку і примирливим тоном пробубонів:" Що ж ти мені про це раніше не сказав? "Інцидент був вичерпаний, більше мене ніхто воду носити не змушував ", - резюмував Кличко.

Теги (через запятую): 
Оцените качество материала:
  • отстой
  • так себе
  • нормально
  • хорошо
  • отлично
Проголосовало: 1

Комментарии: 14


Аватар пользователя Олег_13
Олег_13 26.05.2020 - 17:38

тот самый деда

Вверх
3
3 пользователя проголосовало.
Аватар пользователя Олег_13
Олег_13 29.05.2020 - 10:44

Вверх
0
Аватар пользователя Front-K
Front-K 29.05.2020 - 20:06

Он же не себя имел ввиду, но драку приложила и шнура я бы посмотрел) =

Вверх
0
Аватар пользователя Олег_13
Олег_13 30.05.2020 - 11:37

тема передачи: Культ свидетелей Мясника с Лубянки

и там, в подвалах Лубянки, на крючьях, подвешанные за ребро, либералы и шумеры свиножопые висят)))...  я что пиздеть буду???... да хули мне врать???

Вверх
3
3 пользователя проголосовало.
Аватар пользователя Олег_13
Олег_13 31.05.2020 - 23:48

Вверх
0
Аватар пользователя Front-K
Front-K 01.06.2020 - 03:23

Это подборка фейлов ? Крепкие же деваха, но ни одного киборга вроде братишка вильямс и прочих чудо женщин, на диете точно не сидят

Вверх
0
Аватар пользователя i-temz
i-temz 02.06.2020 - 11:44

Ты видел Симону Байлз? Это пиздец. Это побритый Бронер в натянутом на него платье какой-то девочки...

Вверх
0

«История меня оправдает!» © Фидель Кастро

Аватар пользователя Front-K
Front-K 02.06.2020 - 13:12

щас посмотрел, ну она все таки без кубов и рельефа. в гневной статье пишут что ее подловили на наркоте для концентрации про химку для тела не пишут. мне кажется вильямсы покруче все таки

Вверх
0
Аватар пользователя Олег_13
Олег_13 07.06.2020 - 20:14

CирГей Огарков: "У меня  тоже теперь новый дом".

Вверх
2
2 пользователя проголосовало.
Аватар пользователя Глобальный Предиктор
Глобальный Предиктор 07.06.2020 - 20:17

Овал, а откуда такая ненависть к Дракону?  Прямо навязчивая идея, чесс слово.

Вверх
0
Аватар пользователя Глобальный Предиктор
Глобальный Предиктор 08.06.2020 - 21:46

Бля, умеешь ты высказаться, Дракон)) на том сайте шумеры по тебе истосковались))

Вверх
1
1 пользователь проголосовал.
Аватар пользователя Глобальный Предиктор
Глобальный Предиктор 08.06.2020 - 22:17

Танцы после порева пишет:

Глобальный Предиктор пишет:

Бля, умеешь ты высказаться, Дракон)) на том сайте шумеры по тебе истосковались))

Ты понимаешь,там дело в этом дегенерате Номассе...мелочная,мстительная сука...

Дело в том, что там таких дегенератов как Номас 4 к 1, а-то и 5 к 1, может и правильно делает Овал, что там не отписывается. 

 

Вверх
1
1 пользователь проголосовал.
Аватар пользователя Глобальный Предиктор
Глобальный Предиктор 08.06.2020 - 23:13

Танцы после порева пишет:

 

 

Под ником "Чеховский витязь" Овал там строчит мама не горюй...)))

Вверх
0
Аватар пользователя Олег_13
Олег_13 08.06.2020 - 10:35

Вверх
0


�������@Mail.ru Rambler's Top100